Ashtar Command - Spiritual Community Network

Here you can write where you live and connect with people in your area.

Views: 389

Replies to This Discussion

Dva blizanca - Jedna beba vernik, a druga ateista, njih dvoje vode razgovor...

Beba ateista:

-Slušaj, jel ti veruješ u život posle rođenja?

Beba vernik: 

Normalno da verujem. Život posle radjanja postoji. Ja sam apsolutno uveren u to! Mi ovde živimo privremeno, kako bi poodrasli postali jačim, i pripremijeni k onom šta nas čeka, u sledećem životu.

Beba ateista: 

Ma šta pričaš, gluposti! Života posle radjanja nema, i biti neće! Imaš li ti neku predstavu o tome, kako bi sve to izgladalo? Ja ne mogu, uobraziti nešto o tom životu, koji i ne postoji.

Beba vernik:

Ja nisam u stanju da navedem, sve detalje života, koji nas čeka na tom svetu, ali sam siguran da tamo postoje i drugi životi! Mi ćemo tamo moći, samostalno hodati na svojim nogama, hraniti se kroz svoje grlo, i disati kroz nos svojim plućima. Za šta bi nam inače služile, ove noge, grlo i nos?

Beba ateista:

Ne lupetaj! Sami hodati, a pored toga i sami disati? Gde i zbog čega hodati? Nama je dovoljan ovaj pupak, kroz kojeg bez ikakvih problema, dolazi i kiseonik i hrana!

Beba vernik:

Ja sam uveren, da je život na tom svetu, sasvim drugačiji od ovog našeg, i da nam pupak neće biti ni potreban. Bićemo samostalni, i truditi se da sami obezbedimo hranu.

Beba ateista:

A od kuda ti to sve znaš? Oni koji su otišli na taj svet, nikad se nisi ni vratili. Sam, ovaj život, je ništa drugo no stradanje u mraku i teskobi. Na kraju ostaje samo rađanje. Rađanje - to je kraj svega.

Beba vernik:

Moj proračun je drugačiji. Rođenje - to je samo početak novog života. Ja sam apsolutno u to uveren, da na tom svetu mogu ugledati svoju Majku. Ona će s nežnošću da brine o nama. I ja čeznem k tom momentu!

Beba ateista:

- Mamu? Koju Mamu? Ti veruješ u Mamu? Onda mi reci gde je ona, i gde se trenutno nalazi? Reci mi bar nekog, ko je nju ikad video, svojim očima? Ja nju ne vidim, nje ustvari i nema!

Beba vernik:

Kako gde? Ona je svuda oko nas, sve je napunjeno njom mi se nalazimo u njoj i pod njenim blagoslovom živimo, mrdamo i postojimo. Bez nje ne bi ni postajali. I pored toga što mi nju, nismo videli svojim očima, ona - postoji! Vidi, ta ista dala nam je život, greje nas i hrani.

Beba ateista:

-Dosta, preterao si! Ja lično nisam video nikaku Mamu, pa zbog toga i ne verujem da Mama postoji. Nje nema!

Beba vernik:

- Izvini, ali ne slažem se s tobom. Poslušaj me. Znaš ono, kada tišina nastupa oko nas, može da se čuje kako njene tople ruke pokriju naš svet, kako ona nama peva, laskave pesmice, i nežno razgovara sa nama. Ja osećam kako naša Mama s trpeljivošću očekuje i čezne k velikom danu da nas vidi i zagrli uz sebe.

Zadivio si me,a to nije lako :) Tai Chi,QI Gong savrsene stvari za razvijanje psychic abilities,au koliko bi mi dobro doslo aktiviranje nekih starih sposobnosti koje sam imao u proslim zivotima :) Sad bi dosao do vas :)

Moramo se upoznati, steta sto zivis u Sremskoj Mitrovici,da li svracas nekad do Bg-a???

Ne svraćam baš često do Bg-a ali se nadam da će biti prilika i da će biti kako treba, pa čak i da se upoznamo uživo i omirišemo! ;) 

Inače, da li bi mogao da mi objasniš kako su ti se vratila sećanja iz tvojih prošlih života? Da li postoji neka posebna tehnika ili obred ili si se jednostavno... setio?

Umojim snovima i vizijama sam sebe video u tri zivota do sada,nikad nisu bili skroz jasni ili ti do detalja da znam gde kada i sve ostalo. Manje vise tokom vremena kao da dobijas samo mali deo slagalice ponovo i ponovo. Na kraju sam odlucio da vidim da li je sveovo istina,sve sam to odavno jos od 2008 zxapisao u dnevnik,i otisao sam na karmicku asrtologiju do detalja da mi se uradi da otkrije koliko je moguce. Au taj dan nikad necu zaboraviti sve sto sam ja nekad pisao od 2008 do sad sve je taj sjajni covek govorio svaki detalj ,ja sam bio zapanjen.

Jedan zivot sam bio vladar,neka vrsta ''aristokratije'', drugi sam bio spiritualni ucitelj na istoku,treci unzad zena profesor,ucitelj. E onda vec je van planete na nekom dugom sistemu bio zaduzen za komunikaciju,vodjenje,upravljanje. Hhahahah bio sma mnogo srecan taj dan da vidim da sve ovo nisam bzvz pisao tokom vremna.

.

E imas li skype ili msn ili facebook,kako bi mogli da chatujmo ili pricamo?
Ništa nije bezveze, na višem nivou kada se malo uzdignemo izvan svakodnevnog razmišljanja i "problema" shvatimo da uistinu zaista ništa nije bezveze što smo prethodno činili i što nam se u prošlosti događalo, sve je povezano i isprepletano, pa čak i ovo što ja sada sedim za kompom i TEBI pišem ovo pismo, ništa nije slučajno :D

Zanimljiva iskustva i sa raznih strana i sfera u prošlim životima si zaista imao, to je pravo učenje! ;) Čitao sam nešto malo o sada tako zvanom Uzdignutom Majstoru Hilarionu koji je prelep i sjajan. Piše da je u prethodnim životima on bio Platon (dobro je poznato da je tada zastupao veoma materijalističke ideje i planove o idealnoj državi-utopiji koje su kasnije koristili mnogi poznati diktatori kao što su Hitler, Staljin itd.) a u sledećim što se više razvijao i učio to je postajao duhovniji i jednostavniji, okrenut unutra, pa je u kasnijim inkarnacijama postajao poznat i kao neki od Svetaca, da bi se uzdigao na Nebo i odatle pomagao i radio za čovečanstvo.

Tako da zanimljivo je koliko ljudi nauče menjajući razne oblike u toku prošlih života i ovog sadašnjeg naravno.

Imam profil na fecebook-u, zove se Dushan Dule Drmanovic pa adduj me za prijatelja kad budeš mogao.

Pozdravljam te :)

E izgleda da mi se izbagovao face ali nema mi add-a kad dodjem do tvog profila aj ti dodaj mene umesto,Stefan Alcyone Vulovic.

Gretings from Serbia , i am new here so come and join me :) - Pozdrav braco Srbi :) 

Pozdrav i tebi :D

Ljudi, jel zna neko sta se desava sa Balkanom i ovim poplavama. Koja je cela prica iza toga? Ja imam neku teoriju ali da cujem prvo vase misljenje :)

RSS

Featured

Latest Activity

Krishna Kalki posted discussions
18 minutes ago
Krishna Kalki replied to the discussion 'As Far As I Know Animals Do Not Wash Their Hands Before Eating So why Are So Many So Called Humans Doing The Same???'
"Now here is a very big problem ...99% of the people who go to temples do not wash their hands…"
52 minutes ago
Krishna Kalki replied to the discussion 'As Far As I Know Animals Do Not Wash Their Hands Before Eating So why Are So Many So Called Humans Doing The Same???'
"God has given you intelligence then use it don't abuse it "
1 hour ago
"Beings that may look like humans but do not wash their hands before eating are no better then…"
1 hour ago
jose' liked amparo alvarez's blog post CONNECTING TO YOUR ENLIGHTENED STATE by ARCHANGEL GABRIEL through SHANTA
1 hour ago
jose' liked amparo alvarez's blog post YOUR INTENTIONS FOR FULFILLMENT by MASTER JESUS through NATALIE GLASSON
1 hour ago
amparo alvarez posted blog posts
1 hour ago
jose' liked amparo alvarez's blog post TWIN SOUL ASCENSION REPORT: SATURN GOES DIRECT, HUGELY IMPORTANT MESSAGE FOR THE DIVINE FEMININE
1 hour ago

© 2019  

About Cookies | Read Community Guidelines | Contact Us | Community Sponsorship